zarabiaj na ankietach

Szukasz dodatkowego źródła dochodu? Zarabiaj na ankietach. To sformułowanie się dość tajemnicze ale jeśli poznamy temat od podszewki okaże się to całkiem prosty i sprawdzony sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Polega on po prostu na zarabianiu na wypełnianiu ankiet. Dlaczego ktoś miałby nam za to płacić? Ponieważ dane uzyskane dzięki ankietom są dla wielu firm bezcennym źródłem wiedzy o nawykach konsumentów. Pozwala to na bardziej precyzyjne tworzenie kampanii reklamowych, które w na etapie finalnym mogą okazać się bardzo skuteczne.

Zarabiaj na ankietach

Gdzie znaleźć ankiety, które pozwolą nam zarobić? W internecie znajdziemy wiele rankingów, które zestawiają strony internetowe z ankietami. Dzięki takiemu rankingowi dowiemy się, na które ankiety warto zwrócić uwagę. Zwykle strony z ankietami oceniane są na podstawie trzech najważniejszych parametrów: jakości obsługi, częstości wysyłania ankiet oraz wysokości zarobków jakie można uzyskać. Zwykle na wypełnianiu ankiet można zarobić od kilku do kilkunastu złotych. Wypełnienie takiej ankiety zajmuje średnio około 10 minut. Oczywiście wielkich pieniędzy nie da się na tym zarobić. Ale płatne ankiety mogą stanowić godne uwagi dodatkowe źródło dochodu.

Do wypełniania ankiet nie potrzeba jakiejś szczególnej wiedzy. W zasadzie to w ogóle nie chodzi o wiadomości jakie posiadasz ale o opinię, którą możesz wyrazić. To właśnie twoje zdanie o danym produkcie czy też twoje nawyki zakupowe są nieocenionym źródłem wiedzy dla wielu firm. Pytania są tak skonstruowane, że ankieterom łatwo będzie wychwycić oszustwo. Nie warto wiec wypełniać ankiet na chybił trafił. Jeśli uczciwie podejdziesz to tego zadania to również uczciwie zarobisz pieniądze.

Zalety zarabiania na ankietach

Jak już wspomniano na tym zajęciu nie zbijemy kokosów. Ale nawet małe zarobki pozwolą uciułać większą sumkę. Zarabianie na ankietach ma jednak wiele zalet. Przede wszystkim ankiety są bardzo różnorodne. Możemy sobie wybrać te, które nam najbardziej pasują jeśli w danej dziedzinie mamy wyrobione własne zdanie. Na tę formę dorabiania możemy przeznaczyć dowolną chwilę – elastyczność czasu pracy to bez wątpienia duży plus. Na ankietach może zarabiać każdy – nie są wymagane kwalifikacje oraz doświadczenie. Stopień trudności ankiet jest znikomy. Każdy świetnie sobie poradzi z ich wypełnieniem.

Warto również wspomnieć o kilku negatywnych aspektach związanych z wypełnianiem płatnych ankiet. Przede wszystkim na dłuższa metę to zajęcie nużące. Zdarzają się również serwisy, które wysyłają ankiety z małą częstotliwością.

Jaki serwis z ankietami wybrać?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Zapewne najlepszym rozwiązaniem są takie serwisy, które często wysyłają ankiety i dają dobrze zarobić. Ale to sytuacja idealna, rzadko spotykana. Dlatego warto kierować się dodatkowymi czynnikami jak na przykład jakość obsługi czy przejrzystość strony internetowej.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here