LEASING SAMOCHODÓW UŻYWANYCH? TO MOŻLIWE!

Wiele osób słyszało o leasingu na pojazdy wyjeżdżające prosto z salonu samochodowego. Okazuje się jednak, że jest również tańsza opcja, która powinna zadowolić osoby, którym zależy nie tylko na świetnej jakości, ale również na korzystnej cenie.

Leasing auta używane staje się coraz bardziej popularny. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu jest to bardzo ciekawa propozycja dla wszystkich tych osób, którym zależy na konkurencyjnej cenie. Warto wziąć pod uwagę to, że część firm leasingowych będzie chętniej finansowała tego typu pojazdy, a inne będą do tego podchodzić bardziej ostrożnie. Pamiętajmy o tym, że każdy z leasingodawców ma własną politykę finansowania, o którą warto zapytać podczas pierwszego spotkania z doradcą. W firmie CLS nie ma żadnych problemów z leasing samochodów używanych. Jest to przyjazny leasingodawca.

Jaki jest maksymalny wiek samochodu, który weźmiemy w leasing?

Większość firm znacznie chętniej będzie dawała leasing na nowe pojazdy. Nie jest to oczywiście regułą, jednak warto mieć to na uwadze przy wyborze auta. Jeżeli jesteśmy przekonani co do tego, że nie będzie to pojazd prostu z salonu, a raczej postawimy na sprawdzone rozwiązanie, jakim jest zakup używanego pojazdu – doskonale się składa. Jaki zatem może być wiek leasingowanego samochodu? Okazuje się, że większość leasingodawców decyduje się raczej na finansowanie jedynie tych pojazdów, które mają maksymalnie trzy albo cztery lata. Nie jest to oczywiście regułą, ponieważ znajdą się i takie firmy, które podejmują się leasingowania samochodów starszych, w wieku nawet do sześciu lat. Raczej mało opłacalne będzie decydowanie się na leasing starszego samochodu. Zawsze warto skonsultować tego typu decyzje z doświadczonym doradcą, który chętnie podpowie i pokaże najlepsze opcje dla konkretnego konsumenta.

Obliczanie rat

Dokładne koszty związane z leasingowaniem może obliczyć i przedstawić nam reprezentant konkretnej firmy, na którą się zdecydujemy. Rozmowa z nim będzie dobrą decyzją. Warto pamiętać o tym, aby przed podpisaniem umowy bardzo dokładnie ją przeczytać, aby w całość dokumentu nie wkradł się żaden chochlik! Na stronie internetowej firmy CLS znajduje się profesjonalny kalkulator leasingowy, z którego warto skorzystać przed spotkaniem się z profesjonalnym doradcą. W ten sposób będziemy mieć pewność, że decydujemy się na wzięcie pojazdu w leasing, ponieważ szacowane koszty będą nam odpowiadały.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here