Jak opisać wyniki ankiety w pracy magisterskiej?

Każdy kto decyduje się na podjęcie nauki na uczelni wyższej, ma możliwość wybrania trybu w jakim będzie studiować. W związku z czym, część osób studiuje w systemie dziennym, część w wieczorowym, jak i również zaocznym. Tryb zaoczny to ten, kiedy mamy zajęcia co drugi weekend, czyli tak zwane zjazdy. Bez względu na to, w jakim trybie będziemy studiować, wszystkich nas obowiązują takie same zasady jeśli chodzi o zaliczenia oraz formę ukończenia studiów. Jeżeli rozpoczynamy dopiero studia, czyli kończymy ich pierwszy stopień, jesteśmy zobowiązani napisać pracę licencjacką, a następnie ją obronić. Tak samo jest w przypadku studiów technicznych, na których pierwszym stopniem są studia inżynierskie. Kolejno, kiedy posiadamy już tytuł licencjata lub inżyniera, możemy wybrać się na dwuletnie studia uzupełniające, po których mamy możliwość uzyskania tytułu magistra.

Jak opisać wyniki ankiety w pracy magisterskiej?Ten sam tytuł również możemy uzyskać podczas studiów pięcioletnich, jednolitych magisterskich, czyli takich, które nie są podzielone na trzy lata i potem dwa lata, a okres nauki na nich trwa pięć lat i kończy się napisaniem pracy magisterskiej, a następnie jej obroną. Jak się okazuje, kiedy piszemy pracę licencjacką, jest to praktycznie praca odtwórcza, jednak w przypadku pracy magisterskiej mamy zdecydowanie cięższy orzech do zgryzienia. Przede wszystkim, jest to praca, w której stawiamy tezę, a następnie musimy udowodnić jej słuszność. W tym wypadku, musimy również przeprowadzić badania, do których niezbędne jest przeprowadzenie ankiety wśród grupy docelowej. Kolejno, po zebraniu już określonej ilości ankiet, pojawia się pytanie jak opisać wyniki ankiety w pracy magisterskiej?

Jak opisać wyniki ankiety w pracy magisterskiej?

W tym wypadku, z całą pewnością możemy udać się do naszego promotora, który poinstruuje nas, jak prawidłowo to zrobić. Pamiętajmy o tym, aby starać się pisać pracę na bieżąco i nie zostawiać sobie jej na ostatnią chwilę, gdyż będzie wiązało się to z niepotrzebnym stresem, a dodatkowo może nam nie wyjść tak dobra, jak mogła by być, gdybyśmy popracowali nad nią dłużej.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here