Kancelaria BHP w Lublinie zadba o bezpieczeństwo Twoich pracowników

Szukasz firmy BHP w Lublinie? Pamiętaj, że firma firmie nierówna. Jeśli chcesz, by usługa została wykonana zgodnie z oczekiwaniami, zwróć uwagę na elementy takie jak doświadczenie kadry, pozytywne opinie wcześniejszych klientów, ofertę sal, a także dopasowanie programów szkoleń do potrzeb pracowników Twojej firmy.

Szkolenia bhp – samodzielnie czy za pośrednictwem kancelarii?

Jeśli prowadzisz firmę w Lublinie z pewnością wiesz, że w zakres Twoich obowiązków względem pracowników wchodzi zapewnienie szkoleń bhp, czyli z bezpieczeństwa i higieny pracy. Przeprowadzeniem szkolenia wstępnego BHP oraz instruktaży stanowiskowych możesz zająć się osobiście jako pracodawca. Musisz posiadać wówczas odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe oraz samemu przejść szkolenia w zakresie metod prowadzenia instruktażu stanowiskowego.

Szkolenia bhp w firmie możesz także zlecić profesjonalnej kancelarii. Takiej jak Kancelaria Prawa Pracy i BHP Pietrzyk Lublin https://www.pietrzyk-bhp.com/. Zlecenie nadzoru i szkoleń bhp na zewnątrz jest lepszym wyjściem w sytuacji, kiedy zarządzasz średnim bądź dużym przedsiębiorstwem. Wówczas odpada Ci bardzo dużo obowiązków związanych z samodzielnie przeprowadzonymi szkoleniami okresowymi i wstępnymi dla nowych pracowników. Oszczędzasz swój czas, który możesz spożytkować na rzecz rozwoju firmy. Ponadto zlecając szkolenia bhp profesjonalnej kancelarii masz pewność, że dopilnowane zostaną wszelkie sprawy papierkowe.

Poza szkoleniami bhp zadbaj o ochronę ppoż oraz pierwszą pomoc

Kancelaria Prawa Pracy i BHP Pietrzyk w Lublinie, poza szkoleniami BHP, oferują kompleksowe usługi dla przedsiębiorców związane z prawem pracy, ochroną przeciwpożarową w biurach, szkolenia z pierwszej pomocy dla pracowników i właścicieli firm, a także wdrażaniem systemów HACCP (analiza zagrożeń i krytyczne punkty kontroli) związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa żywności.

Oferta obejmuje także pełną obsługę BHP firm, pomiary i przeglądy środowiskowe pracy, poradnictwo w zakresie prawa pracy (sprawy sądowe, negocjacje ugodowe, porady prawne, przygotowywanie regulaminów, umów pracę, zlecenie, dzieło itd.), a także inspekcję ochrony przeciwpożarowej.

Szkolenia BHP dla firm Lublin – podsumowanie

Pomimo iż szkolenia bhp często kojarzą się z uciążliwym obowiązkiem, de facto przynoszą wiele korzyści dla firmy. Wiele wypadków w pracy spowodowanych jest niestosowaniem się do zasad bhp. Takie sytuacje pociągają za sobą nie tylko zagrożenie dla bezpieczeństwa ludzi, ale również duże straty finansowe dla firmy. Oszczędzając na profesjonalnym szkoleniu BHP często musisz jako pracodawca dopłacić w przyszłość – w formie kar finansowych, odszkodowań, zadośćuczynień itd.

Dlatego najlepiej jest podejść do tematu w sposób rozsądny i zadbać o fachowe szkolenia wstępne bhp oraz dobrze dopasowane instruktaże stanowiskowe dla pracowników. Jeśli czujesz, że nie podołasz ogromowi papierkowej pracy i przeprowadzeniu szkoleń – wynajmij profesjonalną Kancelarię BHP w Lublinie. Kancelaria Pietrzyk, dzięki swojemu doświadczeniu przeprowadzi to zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Sprawdź ofertę szkoleń BHP w Lublinie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here