Wygodne i szybkie zamawianie kuriera przez Internet

Jako współczesne, rozwijające się społeczeństwo jesteśmy coraz bardziej aktywni i ruchliwi. Nie boimy się podróżować, przenosić się za pracą do innej miejscowości lub sprzedawać różne rzeczy w Internecie. Na szczęście na polskim rynku istnieje całkiem przyzwoita sieć kurierska, która wspomaga nasze działania. Do tego coraz większą popularnością cieszą się platformy logistyczne, na których można zamówić kuriera przez Internet i przy okazji zaoszczędzić czas i pieniądze.

DPD – sprawdzona firma kurierska

Dużym zaufaniem klientów cieszy się firma kurierska DPD. Ten należący do francuskiej grupy spedycyjnej przewoźnik od ponad piętnastu lat z powodzeniem przemierza polskie drogi. W związku z tym, że wchodzi w skład drugiej w kolejności na świecie międzynarodowej sieci kurierskiej, oferuje swoim klientom sprawdzone rozwiązania oraz nowości w zakresie obsługi klienta i śledzenia przesyłek. Wśród zadowolonych klientów DPD są zarówno osoby indywidualne, jak i instytucje i przedsiębiorstwa.

Osoby korzystające z usług DPD doceniają możliwość płacenia kartą u kuriera, usługę śledzenia przesyłki, powiadomienia o przyjeździe kuriera, a także rozbudowaną liczbę punktów, w których można nadać lub odebrać paczkę. Za pośrednictwem DPD można wysyłać różne rodzaje przesyłek, w tym: koperty, paczki lub palety. 

Nadający może ubezpieczyć przesyłkę lub wysłać ją za pobraniem. W katalogu usług DPD znajdują się także inne opcje. Są to, między innymi: dostawa do rąk własnych, doręczenie następnego dnia roboczego do godziny 12:00, przesyłka dłużycowa, dostawa w sobotę. Z pracy kurierów firmy zadowoleni są nawet najbardziej wymagający klienci.

Zaoszczędzisz na przesyłkach dzięki platformie logistycznej Kurierovo.pl

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów firma kurierska DPD umożliwia zamawianie kuriera za pośrednictwem platformy logistycznej Kurierovo.pl. Na stronie internetowej dostępna jest wyszukiwarka oraz formularz zamówienia kuriera. Na platformie można również porównać sobie ceny wysyłki danej paczki u Innych przewoźników (np. UPS. Geis, Inpost, DHL).

I co ważne, to nadawca decyduje czy zamawia kuriera do siebie do domu lub firmy, czy samodzielnie nadaje paczkę w punkcie. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Każdy ma bowiem swoje własne preferencje w tym zakresie. Na stronie Kurierovo.pl znajduje się lista oraz mapa punktów nadań i odbioru w zależności od wybranego przewoźnika. Wszystkie informacje podane są w bardzo przystępny i czytelny sposób.

Jakie dane przygotować, aby nadać paczkę?

Do nadania paczki potrzebne są tylko i wyłącznie niezbędne informacje o jej gabarytach oraz nadawcy i odbiorcy. Tak jak podczas każdego wysyłania paczki, należy ją wcześniej odpowiednio zapakować oraz zmierzyć. W formularzu wpisuje się wagę paczki oraz jej wymiary (długość, szerokość i wysokość). W opcji jest wysyłka paczek o standardowym, jak i niestandardowym kształcie (np. tuby, opony, rower, część karoserii).

W dalszej kolejności trzeba wskazać adresy (miejscowość, ulica, kod pocztowy) nadawcy i odbiorcy oraz ich imiona i nazwiska, a także numery telefonów i adresy e-mail. Te dwa ostatnie namiary pozwalają na szybki kontakt w razie ewentualnego zagubienia paczki oraz umożliwiają śledzenie przesyłki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here